( ! ) Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /var/www/vollo/vendor/zendframework/zendframework1/library/Zend/Cache/Backend.php on line 79
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002394160{main}( ).../index.php:0
20.0015414216Bootstrap::run( ).../index.php:33
30.0015414216Bootstrap::prepare( ).../Bootstrap.php:18
40.0098676368Bootstrap::setupCache( ).../Bootstrap.php:39
50.0098677408Zend_Cache::factory( ).../Bootstrap.php:358
60.0099701416Zend_Cache_Core->setBackend( ).../Cache.php:111
70.0099701792Zend_Cache_Backend_Memcached->setDirectives( ).../Core.php:183
80.0099701792Zend_Cache_Backend_Memcached->setDirectives( ).../Memcached.php:298
90.0099701816each ( ).../Backend.php:79
Vollo

Aвтобуски билети - пребарување, споредба и купување

Во еден правец Повратен билет
Извинете, но не можеме да ја најдеме вашата локација :(
Извинете, но не можеме да ја најдеме вашата локација :(
Враќање
1
патник

Заштитено и сигурно - Вашите информации се заштитени со SSL енкрипција

Visa
Mastercard
Maestro
Dinners card
Discover
JCB
American card

Како Vollo дела?

Споредба превозници Споредба превозници
Изберете најдобрата опција Изберете најдобрата опција
Купете билети Купете билети
Voila, билетите се доставува до е-маил Voila, билетите се доставува до е-маил

За нас

Купување на автобуски билети преку интернет може да биде хаос, премногу нецелосни информации, недостаток на начини на плаќање, како и недостаток на едноставни методи за споредба. Имаме мала тајна: тоа не мора да биде така.

Ние направивме систем што ќе ги реши овие проблеми.

Ние работиме со сите автобуски оператери за да ви овозможи преглед на сите опции со jасен и ажуриран дисплеј на цени и возен ред (со одлични попусти). Во паника сте заради вашиот бус во 4 часа наутрo? Само нè повикнете. Ние сме секогаш тука за вас.

Ние се обидуваме да ви обезбеди информации дека никогаш не се знаеше што е потребно. Дали ви е потребна храна, WiFi, Соба за багаж и банкомат на автобуска станица? Ние сме тука за вас. Ние се грижиме за сè да се направи вашето патување уште полесно.

Сето ова го прави компанијата на која може да се верува. Со јасни информации, без скриени трошоци, истиот безбедносен систем на плаќање што ги користат компаниите како Uber, Vollo е тук да направи купување автобуски билети на интернет наједноставено. Вие сте добредојдени.

Достапност

Ние работиме со автобуски оператери да ви овозможи најевтини билети. Потоа, лесно може да ги споредите, без да се грижите за скриени трошоци.

Флексибилност

Дали сакате да ги задржите вашите опции отворени? Vollo ви овозможува да резервирате билети со отворено браќање за да дојдете до вашата дестинација кога сакате.

Опции

Заборавете на локалните страници за пребарување за секоја земја, Vollo поврзува над 70.000 дестинации во 20 земји (овие броеви расту!)

Погодност

Споредувајте сите опции, платете со картичка преку нашиот заштитен систем, билет ќе ве пристигне на мобилен телефон, и ако нешто ви треба, ве молиме контактирајте нас во секое време.